ucuztakipcim
KULLANICI SÖZLEŞMESİ

Kullanım Şartları
ucuztakipcim.com sitesine kayıt olan ve hizmetlerinden faydalanan her kullanıcı, aşağıdaki şartları okumuş ve tam olarak anladığını kabul ederek koşulsuz ve şartsız kabul etmiş sayılır. ucuztakipcim.com sitesi aşağıdaki şartları okumadığını iddia edenlerin olası kayıplarıyla ilgili hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. ucuztakipcim.com sitesi bu kullanım şartlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Herhangi bir değişiklik veya gelecekteki değişikliklerle ilgili güncel kalmanızı sağlamak için her sipariş öncesi hizmet şartlarını yeniden okumanız gerekmektedir. Bu konudaki tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.

1. Genel Hükümler
 1. ucuztakipcim.com sitesini, yalnızca Instagram, Facebook, Twitter, Youtube ve diğer sosyal medya siteleriyle Kullanıcı Sözleşmesi sayfasında belirtilen kuralları izleyecek şekilde kullanabilirsiniz.
 2. Sitemizdeki işlemler sadece sosyal medya hesaplarınızdaki sayısal değerleri artıracaktır. Yeni takipçilerinizin sizinle etkileşimde bulunacağını ve sizi takip eden hesapların %100'ünde profil resmi, eksiksiz biyografi ve/veya paylaşım olacağını garanti etmeyiz.
 3. ucuztakipcim.com sitesindeki tüm işlemler %100 güvenli serverlarda gerçekleşmektedir. Buna rağmen sosyal medya hesabınızda oluşabilecek bir sorun nedeniyle ucuztakipcim.com sitesi sorumlu tutulamaz.
2. Servisler
 1. Sistemimizdeki işlemlerin çoğu, sipariş detayında aksi belirtilmediği taktirde (bazı siparişlerde gerçek sosyal medya hesapları kullanılmaktadır) bot (gerçek olmayan) sosyal medya hesapları üzerinden gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle ileriki süreçte yaşanabilecek düşüşler için, sipariş detayında aksi belirtilmediği taktirde (bazı siparişlerde güncelleme garantisi bulunmaktadır) güncelleme garantisi vermiyoruz.
 2. Herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmiyoruz. Sadece siparişin ne zaman teslim edileceği ile ilgili en iyi tahminimizi sunuyoruz. Bu sadece bir tahmindir ve bu nedenle çok uzun sürdüğünü düşündüğünüz siparişler ile ilgili iptal ve/veya geri ödeme talebinde bulunamazsınız.
 3. Bir sipariş işlemdeyken hesabınızın askıya alınması, profilinizin gizli hale getirilmesi, paylaşımınızın silinmesi vb. gibi kullanıcı kaynaklı hatalar nedeniyle siparişin tamamlanamaması durumunda iptal ve/veya geri ödeme talebinde bulunamazsınız.
 4. Servis ücretleri önceden haber vermeksizin güncellenebilir. Ancak bir geri ödeme durumu oluşması halinde ilgili siparişin oluşturulduğu tarihdeki fiyatlar geçerli olacaktır.
 5. Sipariş vermeden önce hesabınızı gizli olmadığına emin olunuz. Eğer gizliyse lütfen herkese açık hale getiriniz. Gizli hesaplar üzerinden verilen siparişler işleme alınmaz ve bu siparişlerin ücretiyle ilgili kullanıcı geri ödeme veya hak talebinde bulunamaz.
 6. Lütfen aynı sayfa için ardı ardına birden fazla sipariş vermeyiniz. Bu durumda size doğru takipçileri / beğenileri / görüntülenmeleri vb. veremiyoruz. Bu tarz siparişler için para iadesi yapılmaz.
3. Geri ödeme politikası
 1. Hesabınıza para yatırdıktan sonra tüm bakiyenizi ucuztakipcim.com sitesinde sunulan hizmetlerde kullanmalısınız. Hesabınıza eklediğiniz paraların tümü veya bir kısmı kullanıcı tarafından geri talep edilemez.
 2. Bir ödemeyi tamamladığınızda, herhangi bir nedenle itiraz veya ters ibraz yapmayacağınızı kabul edersiniz.
 3. Bir şekilde tarafımıza iletilen ücretleri geri elde etmeniz durumunda (Havale/EFT iptali vb.) sistemimizdeki tüm siparişlerinizi ve sosyal medya hesaplarınıza gönderdiğimiz takipçi, beğeni, görüntülenme, yorum vb. işlemlerin hepsini kaldırma hakkımızı saklı tutuyoruz. Ayrıca bu tarz bir işlem nedeniyle ucuztakipcim.com sitesinin uğradığı tüm zararları, kullanıcı peşinen yüklenmiş ve kabul etmiş sayılır.
 4. Sistemimize eklenen siparişler, eklendikten sonra iptal edilemez. Kullanıcı bununla ilgili ücretler hakkında geri iade talebinde bulunamaz. Ancak siparişin teslim edilmesinin mümkün olmadığı durumlarda ucuztakipcim.com sipariş ücretini (siparişin tamamlanan miktarına denk gelen ücret hariç) kullanıcının hesabına otomatik olarak aktarır.
 5. Yetkisiz veya çalınmış kredi kartlarını kullanma gibi hileli etkinlikler hesabınızın feshine neden olacaktır.
4. Gizlilik Politikası
 1. Bu politika, kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığımızı kapsar. Gizliliğinizi ciddiye alıyoruz ve kişisel bilgilerinizi korumak için gerekli önlemleri alıyoruz. Tarafınızdan iletilen tüm kişisel ve/veya kurumsal bilgiler yalnızca siparişinizi tamamlamak için kullanılacaktır. Bilgilerinizi kesinlikle 3. şahıslarla paylaşmıyoruz. Tüm bilgileriniz sistemimizde şifrelenir ve güvenli sunuculara kaydedilir.